612910-2026 - Licitación
Países Bajos – Equipo relacionado con la informática – Europese Aanbesteding Computer Hardware
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloEuropese Aanbesteding Computer Hardware
DescripciónDeze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van de levering van Werkplek hardware en aanpalende dienstverlening. De Raamovereenkomst wordt afgesloten met een initiële looptijd van 3 jaar. Na de initiële looptijd heeft de Aanbestedende Dienst de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met 1 jaar te verlengen. Zie de Offerteaanvraag
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloLevering Computer Hardware
DescripciónDe Computer Hardware wordt ingezet bij de OBA. De OBA betreft de Openbare Bibliotheken in Amsterdam en aangrenzende plaatsen (zie https://oba.nl). Geraamde waarde over 3 jaren
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesDe duur van de Raamovereenkomst is drie (3) jaren met de mogelijkheid om deze tweemaal (2x) met één (1) jaar te verlengen.