613065-2026 - Licitación
Chequia – Trabajos de construcción de edificios de medicina especializada – Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, výstavba nové budovy, KRANIOPROGRAM
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloRehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, výstavba nové budovy, KRANIOPROGRAM
DescripciónPředmětem veřejné zakázky je výstavba nové budovy Kranioprogramu, která bude navazovat novým krčkem na stávající budovu „Parkpavilonu“, dále nových fyzioterapeutických cvičeben, administrativy. V suterénu nové budovy vzniknou podzemní parkovací stání pro pacienty i zaměstnance, prostory pro záložní zdroje elektrické energie. Dále předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce historické části budovy pro využití uvolněných prostor po provozech přesunutých do nové budovy Kranioprogramu, navýšení kapacit zázemí pro personál, modernizace provozních prostor a stavební úpravy potřebné pro komunikační propojení obou budov. Součástí změn ve stávajících budovách je dále i rozšíření ubytovacích kapacit pro klienty.
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45215120 Trabajos de construcción de edificios de medicina especializada
Clasificación adicional (cpv): 45232221 Subestación transformadora
5. Lote
LoteLOT-0002
Identificador internoLOT-0002