See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Overheidsopdracht met het oog op het afsluiten van de volgende verzekeringsovereenkomsten: Personen, Patrimonium, Cyber, Aansprakelijkheid, Milieu, Mobiliteit, Reisverzekering, Gezondheidszorgen
Descripción: Deze overheidsopdracht is een opdracht voor diensten. Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de volgende verzekeringspolissen : Personen, Patrimonium, Cyber, Aansprakelijkheid, Milieu, Mobiliteit, Reisverzekering, Gezondheidszorgen. De Brusselse Hoofdstedelijke Dienst voor Brandweer en Dringende Medische Hulp treedt voor deze opdracht op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016 en meer bepaald voor VZW Sociale dienst van de Brusselse Hoofdstedelijke Dienst voor Brandweer en dingende medische hulp – KBO 0451.632.988 – Helihavenlaan 11 – 1000 Brussel.
Identificador interno: DAS2024-105
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: DAS2024-105 - 1
Descripción: Personenverzekeringen
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: DAS2024-105 - 2
Descripción: Verzekeringen Materiële Schade van het patrimonium
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: DAS2024-105 - 3
Descripción: Verzekering Cyber
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: DAS2024-105 - 4
Descripción: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: DAS2024-105 - 5
Descripción: Milieuverzekering als gevolgen van het gebruik van stoffen op omgeving en mensen
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: DAS2024-105 - 6
Descripción: Verzekeringen mobiliteit
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: DAS2024-105 - 7
Descripción: Reisverzekering
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: DAS2024-105 - 8
Descripción: Verzekering Gezondheidszorgen
Identificador interno: 8
613236-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DAS2024-105
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DAS2024-105 - 1
Beschrijving: Personenverzekeringen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: DAS2024-105 - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: DAS2024-105 - 3
Beschrijving: Verzekering Cyber
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: DAS2024-105 - 4
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: DAS2024-105 - 5
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: DAS2024-105 - 6
Beschrijving: Verzekeringen mobiliteit
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: DAS2024-105 - 7
Beschrijving: Reisverzekering
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: DAS2024-105 - 8
Interne identificatiecode: 8