2. Procedimiento
Procedimiento
Título: „ДОСТАВКА НА 3 БР. ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АВТОБУСИ И 3 БР. ЗАРЯДНИ СТАНЦИИ ЗА ТЯХ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА САНДАНСКИ“
Descripción: „ДОСТАВКА НА 3 БР. ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АВТОБУСИ И 3 БР. ЗАРЯДНИ СТАНЦИИ ЗА ТЯХ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА САНДАНСКИ“
Identificador interno: 598246
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144910 Autobuses eléctricos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Доставка на 2 бр. електрически автобуси 6 000 – 8000 мм и 2 бр. зарядни станции за тях за нуждите на община Сандански
Descripción: Доставка на 2 бр. електрически автобуси 6 000 – 8000 мм и 2 бр. зарядни станции за тях за нуждите на община Сандански
Identificador interno: 598248
Lote: LOT-0002
Título: „Доставка на 1 бр. електрически автобус 9 000 – 10 000 мм и 1 бр. зарядна станция за него за нуждите на община Сандански“
Descripción: „Доставка на 1 бр. електрически автобус 9 000 – 10 000 мм и 1 бр. зарядна станция за него за нуждите на община Сандански“
Identificador interno: 598251