613302-2026 - Licitación
Eslovaquia – Servicios de reparación y mantenimiento y servicios asociados relacionados con aeronaves y otros equipos – Generálne a stredné opravy špeciálnej techniky (plynové a tlakové zariadenia) leteckej prevádzkovej služby (LPS)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloGenerálne a stredné opravy špeciálnej techniky (plynové a tlakové zariadenia) leteckej prevádzkovej služby (LPS)
DescripciónPredmetom zákazky je vykonanie generálnych a stredných opráv špeciálnej techniky leteckej prevádzkovej služby – vyhradených technických zariadení plynových a tlakových v súlade so schválenými technickými podmienkami. Verejný obstarávateľ požaduje na celkový rozsah plnenia vykonanie štátneho overovania kvality (ŠOK). V prípade generálnych opráv sa vyžaduje realizácia overovania kvality v rozsahu Slovenského obranného štandardu SOŠ AQAP 2130. Opravy zariadení budú vykonávané priebežne, počas kalendárneho roka, na základe vystavených objednávok. Uvedená špeciálna technika LPS je výrobkom obranného priemyslu uvedená pod bodom VM 10 Spoločného zoznamu výrobkov obranného priemyslu Delegovanej smernice Komisie (EÚ) 2026/325 z 27. októbra 2025 a Oznámenia Ministerstva hospodárstva SR o vydaní opatrenia č. 1/2026 z 21. mája 2026 (vyhláseného pod č. 109/2026 Z. z.), ktorým sa vydáva zoznam výrobkov obranného priemyslu podľa § 43 písm. a) zákona č. 392/2011 Z. z. o obchodovaní s výrobkami obranného priemyslu a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50210000 Servicios de reparación y mantenimiento y servicios asociados relacionados con aeronaves y otros equipos
Clasificación adicional (cpv): 50114000 Servicios de reparación y mantenimiento de camiones, 50116000 Servicios de mantenimiento y reparación relacionados con partes específicas de vehículos
5. Lote
LoteLOT-0001
DescripciónPredmetom zákazky je vykonanie generálnych a stredných opráv špeciálnej techniky leteckej prevádzkovej služby (LPS) - vyhradených technických zariadení (plynových a tlakových).
Clasificación adicional (cpv): 50114000 Servicios de reparación y mantenimiento de camiones, 50210000 Servicios de reparación y mantenimiento y servicios asociados relacionados con aeronaves y otros equipos, 50116000 Servicios de mantenimiento y reparación relacionados con partes específicas de vehículos