613493-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios sanitarios y de limpieza – Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloEuropese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud.
DescripciónDoelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer, die kan voorzien in de behoefte naar schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud een overeenkomst aan te gaan. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten, glasbewassing en vloeronderhoud, volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van deze opdracht (reguliere schoonmaak inclusief vloeronderhoud) bedraagt circa € 51.000,00 per maand inclusief BTW. De raming voor de glasbewassing is circa € 30.000,00 per jaar inclusief BTW. Deze bedragen zijn gebaseerd op de uitgaven in 2025.
Identificador internoWIIS26SCH
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90911200 Servicios de limpieza de edificios, 90911300 Servicios de limpieza de ventanas, 90919000 Servicios de limpieza de oficinas, escuelas y equipo de oficina
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesHet doel is om voor de Aanbestedende dienst één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van viermaal 24 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 120 maanden.