See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Izrada novelacije i dopune projektne dokumentacije te ishođenje lokacijske i građevinske dozvole za brzu cestu Pleternica – Požega – Brestovac u duljini od 13,9 km
Descripción: Izrada novelacije i dopune projektne dokumentacije te ishođenje lokacijske i građevinske dozvole za brzu cestu Pleternica – Požega – Brestovac u duljini od 13,9 km
Identificador interno: 55/800-13
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 71355000 Servicios de agrimensura