See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Provedba edukacijskog modula "Palijativna skrb"
Descripción: Predmet nabave je usluga provedbe edukacijskog modula "Palijativna skrb" koji je podijeljen na 5. grupa: • GRUPA 1 – Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula, • GRUPA 2 – Organizacija edukacijskog modula „Palijativna skrb“ u Zagrebu, • GRUPA 3 – Organizacija edukacijskog modula „Palijativna skrb“ u Osijeku i Osječko-baranjskoj županiji, • GRUPA 4 – Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji, • GRUPA 5 – Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji.
Identificador interno: 04/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80320000 Servicios de enseñanza médica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula "Palijativna skrb"
Descripción: Predmet nabave je angažman najmanje dva predavača za provedbu edukacijskog modula "Palijativna skrb". Modul će se održavati 1.440,00 sati ukupno u 8 ciklusa u trajanju od 180 sati ciklusa, a jedan ciklus traje 30 dana. Predavanja će se odvijati u Zagrebu, Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji, Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji i Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji, u svakom gradu/županiji dva ciklusa. Ponuditelj mora osigurati najmanje dva predavača odgovarajućih stručnih područja. Raspored angažmana predavača unutar pojedinog ciklusa određuje se prema kurikulumu i operativnom rasporedu usuglašenom s Naručiteljem. Mentorska podrška koja je sastavni dio programa izvršava se unutar ukupnog fonda sati i ne obračunava se zasebno. Detaljni opis nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Identificador interno: 04/2026-1
Lote: LOT-0002
Título: Organizacija edukacijskog modula „Palijativna skrb“ u Zagrebu
Descripción: Predmet nabave je organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Zagrebu. Usluga uključuje catering za polaznike edukacijskog modula i smještaj predavača tijekom provedbe edukacijskog modula. Opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Identificador interno: 04/2026-2
Clasificación adicional (cpv): 79951000 Servicio de organización de seminarios
Lote: LOT-0003
Título: Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Osijeku ili Osječko baranjskoj županiji
Descripción: Predmet nabave je organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji. Usluga uključuje cattering za polaznike edukacijskog modula, najam dvorane za održavanje edukacijskog modula, te uslugu smještaja za predavača tijekom provedbe edukacijskog modula. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Identificador interno: 04/2026-3
Lote: LOT-0004
Título: Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji
Descripción: Predmet nabave je usluga organizacije edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji. Usluga uključuje cattering za polaznike edukacijskog modula, najam dvorane za održavanje edukacijskog modula, te uslugu smještaja za predavače tijekom održavanja edukacijskog modula.
Identificador interno: 04/2026-4
Lote: LOT-0005
Título: Organizacija edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji
Descripción: Predmet nabave je usluga organizacije edukacijskog modula "Palijativna skrb" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji. Usluga uključuje cattering za polaznike edukacijskog modula, najam dvorane za održavanje edukacijskog modula, te uslugu smještaja za predavače tijekom trajanja edukacijskog modula.
Identificador interno: 04/2026-5