2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem dla OSP w Robakowie
Descripción: Przedmiot zamówienia został opisany w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"), 2) Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, 3) Formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Zamawiający, działając w oparciu o przepis art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, dalej: "ustawa Pzp", wyznacza skrócony względem podstawowego - wynikającego z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, termin składania ofert. Uzasadnienie zastosowania procedury przyspieszonej znajduje się w Rozdziale XVII Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Przedmiot zamówienia został opisany w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, 2) Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, 3) Formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Identificador interno: OSP.ROBAKOWO – 1/2026