614018-2026 - Licitación
Bélgica – Trabajos de construcción de inmuebles – Gent - PAULO: Bouwen van een opleidingscentrum voor brandweer, politie en dringende geneeskundige hulp
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloGent - PAULO: Bouwen van een opleidingscentrum voor brandweer, politie en dringende geneeskundige hulp
DescripciónBouwen van het nieuw opleidingscentrum van PAULO als uitbreiding op het bestaande, na afbraak van een brandhal en schietstand. Het opleidingscentrum bevat een inkomhal, administratieve- en vergader- en klaslokalen, kleedkamers en sanitair met douches voor studenten en personeel, een semi-industriële wasplaats en een garage voor brandweermateriaal en -voertuigen, en alle noodzakelijke technische installaties.
Identificador internoPPP0AK-4904/6755/2025-0141
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno2025-0141_1
Clasificación adicional (cpv): 45214800 Edificio con instalaciones para formación