614224-2026 - Licitación
Polonia – Equipo y material informático – Zakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloZakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”
DescripciónZakup sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni praktycznej nauki zawodu ZS1, ZS2, ZS5, ZS6 w ramach projektu – „Nowoczesne pracownie w Rudzie Śląskiej bramą do konkurencyjnego wykształcenia (…)”. Zamówienie zostało podzielone na części: Część 1 – Drukarki 3D, skanery 3D; Część 2 – 6-osiowy robot ramienny wraz z akcesoriami; Część 3 – Wyposażenie multimedialne i dydaktyczne; Część 4 – Projektory z uchwytem oraz okablowaniem; Część 5 – Tablety graficzne i ploter CNC; Część 6 – Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne; Część 7 – Sprzęt komputerowy; Cześć 8 – Serwer plików NAS, switch, router bezprzewodowy oraz zasilacz awaryjny UPS; Część 9 – Nośniki danych i pamięci przenośne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierz SWZ.
Identificador internoAP.271.61.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30213000 Ordenadores personales, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30236000 Equipo informático diverso, 32420000 Equipo de red, 38652100 Proyectores, 39162100 Material pedagógico, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloDrukarki 3D, skanery 3D
DescripciónSkaner 3D – 4 sztuki Parametry podstawowe Tryb skanowania: Ręczne i automatyczne Funkcjonalność: Tryb ręczny skanera umożliwia elastyczne skanowanie obiektów o różnych rozmiarach Dokładność: Maks. do 0,1 mm Oprogramowanie: Dedykowane dla skanera z bezterminową licencją nie wymagającą ponoszenia dodatkowych kosztów Obsługiwane typy plików: Min. OBJ, STL, ASC, PLY, 3MF Wielkość skanowanego obiektu: Min. 200x200x200 mm Interfejs: USB Gwarancja: Min. 24 miesiące gwarancji Wykonawcy Drukarka 3D – 5 sztuk Parametry podstawowe Technologia druku: FDM lub FFF Obszar roboczy: Zamknięte pole robocze 300 x 300 x 400 mm Średnica filamentu: 1,75 mm Obsługiwane rodzaje filamentu: min ABS, PLA Obsługiwane systemy: Windows Interfejsy: USB Gwarancja: Min. 24 miesiące gwarancji Wykonawcy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 1
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
Clasificación adicional (cpv): 48100000 Paquetes de software específico de un sector económico
LoteLOT-0002
Título6-osiowy robot ramienny wraz z akcesoriami
Descripción6 osiowy robot ramienny wraz z akcesoriami – 2 sztuki Parametry podstawowe Funkcjonalność: Kompleksowa platforma obsługi dla robotów. Promień pracy: Min. 250 mm Komunikacja: USB Pamięć flash: Min. 16 MB Maksymalne obciążenie: 500 g Obsługiwany system operacyjny: Windows Obsługiwane środowiska: Arduino, RoboFlow Platforma obsługi robota: myStudio Montaż robota: Podstawa zaciskowa umożliwiająca montaż ramienia robota na krawędzi blatu Zawartość zestawu: Zasilacz, Przewód USB, Przewody połączeniowe, Przyssawka do ramion robotów, Adaptacyjny chwytak do ramion robotów, Podstawa do ramion robotów Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 2
LoteLOT-0003
TítuloWyposażenie multimedialne i dydaktyczne
Descripción1. Zestaw monitor interaktywny – 3 komplety 2. Zestaw monitor interaktywny – 1 komplet 3. Zestaw monitor interaktywny – 1 komplet 4. Tablica interaktywna wraz z projektorem – 2 komplety 5. Monitor multimedialny – 1 sztuka Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 3
Clasificación adicional (cpv): 30231300 Pantallas de visualización, 30213000 Ordenadores personales
LoteLOT-0004
TítuloProjektory z uchwytem oraz okablowaniem
DescripciónZestaw projektor wraz z uchwytem sufitowym oraz okablowaniem – 6 kompletów Parametry podstawowe Rozdzielczość: Min. FHD Złącze USB: Min. 1 Złącze HDMI: Min. 1 Głośniki: Wbudowane głośniki Akcesoria: Uchwyt montażowy do sufitu, przewód HDMI min 15 m. Gwarancja: Min. 24 miesiące gwarancji Wykonawcy Ekran projekcyjny – 3 sztuki Parametry podstawowe Ekran: Na trójnogu rozwijany ręcznie Powierzchnia wizyjna: Min 200x200 cm Rodzaj powierzchni: Matowa biel Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 4
Clasificación principal (cpv): 38652100 Proyectores
LoteLOT-0005
TítuloTablety graficzne i ploter CNC
Descripción1. Tablety graficzne – 16 sztuk 2. Tablety graficzne z ekranem LCD – 20 sztuk 3. Ploter CNC – 1 szt. Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 5
LoteLOT-0006
TítuloDrukarki i urządzenia wielofunkcyjne
Descripción1. Drukarka laserowa monochromatyczna – 1 sztuka 2. Drukarka laserowa kolorowa A4 – 4 sztuki 3. Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne A4 – 1 sztuka 4. Drukarka atramentowa kolorowa A4 – 3 sztuki 5. Drukarka atramentowa kolorowa A3+ – 1 sztuka 6. Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3/A4 – 4 sztuki Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 6
Clasificación principal (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático
LoteLOT-0007
TítuloSprzęt komputerowy
Descripción1. Zestaw komputerowy – 34 sztuk 2. Zestaw komputerowy – 13 sztuk 3. Zestaw komputerowy – 15 sztuk 4. Zestaw komputerowy – 16 sztuk 5. Zestaw komputerowy – 16 sztuk 6. Zestaw komputerowy – 1 sztuka 7. Oprogramowanie serwerowe – 1 sztuka Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 7
Clasificación principal (cpv): 30213000 Ordenadores personales
Clasificación adicional (cpv): 30236000 Equipo informático diverso, 30236000 Equipo informático diverso
LoteLOT-0008
TítuloSerwer plików NAS, switch, router bezprzewodowy oraz zasilacz awaryjny UPS
Descripción1. Serwer plików NAS – 4 sztuki 2. Switch – 1 sztuka 3. Router bezprzewodowy – 2 sztuki 4. Zasilacz awaryjny UPS – 3 sztuki Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 8
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
Clasificación adicional (cpv): 30236000 Equipo informático diverso, 30200000 Equipo y material informático
LoteLOT-0009
TítuloNośniki danych i pamięci przenośne
Descripción1. Karta pamięci – 2 sztuki 2. Dysk zewnętrzny – 2 sztuki 3. Pamięć przenośna USB (pendrive) – 13 sztuk Gwarancja: Min. 24 miesięcy gwarancji Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Identificador internoczęść nr 9
Clasificación principal (cpv): 30236000 Equipo informático diverso