2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Isolatiemeters en Fase-Identificatietoestel
Descripción: In dit dossier worden in perceel 1 tem 3 drie types isolatiemeters in de markt gezet: 1000V, 5000V en 25kV. Deze toestellen worden gebruikt om kabelfouten op te sporen in geval van storingen en om nieuw geïnstalleerde kabels en moffen te testen. In perceel 4 wordt een fase-identificatietoestel in de markt gezet (ook wel fase-uitkleurtoestel genoemd). Dit is een meettoestel dat helpt om in een driefasig hoogspanningsnet te bepalen welke kabel of ader bij fase 1, fase 2 en fase 3 hoort.
Identificador interno: FLU26L018
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38300000 Instrumentos de medición
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: FLU26L018 - 1
Descripción: Isolatiemeter 1000V
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: FLU26L018 - 2
Descripción: Isolatiemeter 5000V
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: FLU26L018 - 3
Descripción: Isolatiemeter – tester 25kV
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: FLU26L018 - 4
Descripción: Fase uitkleurtoestel
Identificador interno: 4