2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Plini za medicinske namene
Descripción: Predmet javnega naročila je dobava plinov za medicinske namene po specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa: Sklop 1: Plini za med.namene – zdravila in ostalo Sklop 2: Plini za med.namene – kisik tekoči
Identificador interno: 200-24/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24111500 Gases medicinales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Plini za med.namene – zdravila in ostalo
Descripción: Plini za med.namene – zdravila in ostalo
Identificador interno: 551807
Clasificación adicional (cpv): 24111500 Gases medicinales
Lote: LOT-0002
Título: Plini za med.namene – kisik tekoči
Descripción: Plini za med.namene – kisik tekoči
Identificador interno: 551808