614554-2026 - Resultados
Polonia – Productos de información y promoción – Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (poligrafia oraz gadżet) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do STUDENTÓW
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloWykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (poligrafia oraz gadżet) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do STUDENTÓW
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów promocyjnych (materiały poligraficzne oraz gadżety) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do STUDENTÓW - z logotypem m.in. ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ, obejmujący: Materiały promocyjne – POLIGRAFIA: PLAKAT 383 szt., ULOTKA 17 250 szt., BROSZURA 16 350 szt., QUIZ 5 różnych wersji w nakładzie 2 850 szt. każdy (5 x 2 850 = 14 250). Materiały promocyjne – GADŻET NOTES 9 450 szt., Poglądowa wizualizacja materiałów dostępna jest na stronie internetowej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” pod linkiem: https://www.twojakrew.pl/dla-studentow/ 2. Zakup realizowany w ramach programu polityki zdrowotnej ministra właściwego ds. zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” w zakresie celu szczegółowego „Utrzymanie stałej liczby świadomych dawców krwi i jej składników”,, „Zwiększenie świadomości społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa”, „Zwiększenie świadomości zdrowego odżywiania wśród krwiodawców”. 3. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ), OPZ, Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Anuncio anterior234513-2026
Identificador internoZZP.ZP.411.43.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Justificación del procedimiento aceleradoPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia, a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39294100 Productos de información y promoción
5. Lote
LoteLOT-0001
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów promocyjnych (materiały poligraficzne oraz gadżety) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do STUDENTÓW - z logotypem m.in. ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ, obejmujący: Materiały promocyjne – POLIGRAFIA: PLAKAT 383 szt., ULOTKA 17 250 szt., BROSZURA 16 350 szt., QUIZ 5 różnych wersji w nakładzie 2 850 szt. każdy (5 x 2 850 = 14 250). Materiały promocyjne – GADŻET NOTES 9 450 szt., Poglądowa wizualizacja materiałów dostępna jest na stronie internetowej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” pod linkiem: https://www.twojakrew.pl/dla-studentow/ 2. Zakup realizowany w ramach programu polityki zdrowotnej ministra właściwego ds. zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” w zakresie celu szczegółowego „Utrzymanie stałej liczby świadomych dawców krwi i jej składników”,, „Zwiększenie świadomości społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa”, „Zwiększenie świadomości zdrowego odżywiania wśród krwiodawców”.
Identificador internoPoligrafia oraz gadżet - STUDENCI