2. Procedimiento
Procedimiento
Título: „Възлагане на ЛКД в горски територии – държавна собственост, стопанисвани от ЮИДП, разположени в района на дейност на (ДГС/ДЛС), със средства по процедура BG16FFPR0023.005 „ИЗПЪЛНЕНИЕ НА МЯРКА 48 ОТ НАЦИОНАЛНАТА РАМКА ЗА ПРИОРИТЕТНИ ДЕЙСТВИЯ ЗА НАТУРА 2000” по приоритет 3 „Биологично разнообразие” на Програма „Околна среда“ 2021-2027 г.“, по 6 (шест) обособени позиции“.
Descripción: „Възлагане на лесокултурни дейности в горски територии – държавна собственост, предоставени за стопанисване на „Югоизточно държавно предприятие“ ДП, гр. Сливен, разположени в района на дейност на териториалните му поделения (ДГС/ДЛС), финансирани със средства по процедура BG16FFPR0023.005 „ИЗПЪЛНЕНИЕ НА МЯРКА 48 ОТ НАЦИОНАЛНАТА РАМКА ЗА ПРИОРИТЕТНИ ДЕЙСТВИЯ ЗА НАТУРА 2000” по приоритет 3 „Биологично разнообразие” на Програма „Околна среда“ 2021-2027 г.“, по 6 (шест) обособени позиции“.
Identificador interno: 576799
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77230000 Servicios relacionados con la silvicultura
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: „Предоставяне на услуги за подпомагане на естественото възобновяване по мярка 48 от процедура BG16FFPR0023.005, чрез изсичане на подлеса в отдели до 8106 дка. с редуцирана площ 3758 дка., за 2026 г. и 2028 г. ТП „ДГС Ивайловград“.“
Descripción: „Предоставяне на услуги за подпомагане на естественото възобновяване по мярка 48 от процедура BG16FFPR0023.005, чрез изсичане на подлеса в отдели с обща площ до 8106 дка. с редуцирана площ (площ за интервенция) приблизително 3758 дка., изпълнявани за 2026 г. и 2028 г. в насаждения разположени в района на дейност на ТП „ДГС Ивайловград“, съгласно Техническата спецификация.“.
Identificador interno: 576812