2. Procedimiento
Procedimiento
Título: WA/INV/2026/2 Raamovereenkomst diensten voor diverse infrastructuurprojecten op gewestwegen – Wegen Antwerpen
Descripción: De diensten binnen het kader van deze raamovereenkomst omvatten (niet-limitatief): - Het uitvoeren van haalbaarheidsstudies en onderzoeken gerelateerd aan infrastructuurprojecten en mobiliteit; - De studie en het ontwerp voor infrastructuurprojecten in de breedste zin, desgevallend incl. vervanging van bestaande riolering door een gescheiden stelsel; - Het ontwerp en de studie van kunstwerken (bruggen en tunnels); - Het uitvoeren van verkeerskundige onderzoeken; - De opmaak van startnota, projectnota en evaluatienota; - Het uitvoeren van topografische opmetingen; - Opmaak overeenkomstige onteigeningsplannen; - Opmaak Project-MER / ; - Het uitvoeren van natuuronderzoeken allerhande (passende beoordeling, algemene natuurtoets, verscherpte natuurtoets, bomentoets, enz…); - Opmaak van grond(water)onderzoeken en bemalingsstudies; - Opmaak dossier omgevingsvergunningsaanvraag; - Coördineren en opvolgen van de (eventuele) werken van nutsmaatschappijen volgens de rol van “ontwerper” zoals beschreven in de “Praktische leidraad voor werken in de omgeving van nutsinfrastructuur op het openbare domein in Vlaanderen”); - Uitwerken van gedetailleerde aanbestedingsbescheiden (plannen, bestek, opmeting en gedetailleerde raming); - Assistentie bij het toezicht op de uitvoering van de werken; - Kwaliteitsbewaking gedurende de ganse studieopdracht; - Leveren van prestaties rond BIM - Bouwwerk Informatie Management; - Leveren van prestaties rond communicatie en participatie; - Het inzetten van allerhande profielen om bovenstaande diensten te kunnen leveren
Identificador interno: WA/INV/2026/2
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 79311000 Servicios de estudios
Clasificación adicional (cpv): 79930000 Servicios especializados de diseño, 71300000 Servicios de ingeniería, 73110000 Servicios de investigación, 71311210 Servicios de consultoría en materia de carreteras, 75130000 Servicios de apoyo a los poderes públicos, 71320000 Servicios de diseño técnico, 71311300 Servicios de consultoría en infraestructura, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 72242000 Servicios de modelado de diseños, 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 71313400 Evaluación del impacto ambiental para la construcción, 71322000 Servicios de diseño técnico para la construcción de obras de ingeniería civil, 71322300 Servicios de diseño de puentes, 71313440 Servicios de evaluación del impacto ambiental (EIA) para la construcción, 71322500 Servicios de diseño técnico de instalaciones de tráfico, 71355000 Servicios de agrimensura, 71241000 Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis, 45111250 Trabajos de estudio del suelo, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71243000 Anteproyectos (sistemas e integración), 71244000 Cálculo de costes, seguimiento de costes, 71247000 Supervisión del trabajo de construcción, 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: WA/INV/2026/2 - 1 Raamovereenkomst diensten voor diverse infrastructuurprojecten op gewestwegen – Wegen Antwerpen
Identificador interno: 1