2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vrijwillige transparantie MW Ablatie systeem
Descripción: Vrijwillige transparantie MW Ablatie circa 120 producten per jaar.
Identificador interno: M-OFF-25-22
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
614876-2026 - Resultaat
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Vrijwillige transparantie MW Ablatie systeem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: M-OFF-25-22
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1