See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 23718689 Uitbr. PeopleSoft HRMS naar 96.000
Descripción: Voor PeopleSoft HRMS is nu een perpetual licese voor 80.000 medewerkers in gebruik binnen Defensie, aangeschaft op basis van overeenkomst 020322 SLSA tussen het Ministerie van Defensie en Accenture d.d. 22 maart 2002. Deze overeenkomst is door Accenture overgedragen aan Oracle (de partij die PeopleSoft heeft overgenomen) d.m.v. overnamedocument SPLA- 20203409- Accenture BV- Ministerie van Defensie d.d. 16 juli 2026. Bij deze overdracht is vastgelegd dat alle rechten en plichten, voortkomend uit de overeenkomst uit 2002, ongewijzigd van kracht blijven. Dit laatste geldt ook voor de prijzen van licenties. Het aantal van 80.000 medewerkers is reeds in december 2025 bereikt. Om voorbereid te zijn op de groeiende defensie populatie (100.000 medewerkers in 2030) is er een aanvullende behoefte aan HRMS licenties ontstaan.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000