2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Journalistieke - en redactionele werkzaamheden en contentbeheer van de website agroberichtenbuitenland.nl en de sociale mediakanalen van het LVVN Attaché Netwerk
Descripción: Deze aanbesteding betreft het uitvoeren van journalistieke - en redactionele werkzaamheden en contentbeheer van de website ABB en sociale media kanalen van het LAN. De werkzaamheden zijn gericht op het informeren van het Nederlands bedrijfsleven, kennis- en onderwijsinstellingen en non profit organisaties met internationale activiteiten en/of ambities in landbouw, visserij, voedsel en natuur over ontwikkelingen, trends en kansen in de landen waar het LAN actief is. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 120.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Overeenkomst (inclusief optiejaren) is € 480.000,- exclusief btw en exclusief indexering. De geraamde opdrachtwaarde is een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Er is bij het opstellen van dit Aanbestedingsdocument gehandeld met de actuele kennis en inzichten op het moment van opstellen.
Identificador interno: 202602087
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
Clasificación adicional (cpv): 79970000 Servicios de edición
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De opdracht bestaat uit één (1) perceel. Dit betreft de hoofdopdracht. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 120.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Overeenkomst (inclusief optiejaren) is € 480.000,- exclusief btw en exclusief indexering. De geraamde opdrachtwaarde is een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Er is bij het opstellen van dit Aanbestedingsdocument gehandeld met de actuele kennis en inzichten op het moment van opstellen.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingsopties zijn van toepassing.