2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Transport en verwerking groenstromen
Descripción: De gemeenten Altena, Drimmelen, Alphen-Chaam en Baarle-Nassau zijn voornemens raamovereenkomsten te sluiten voor het transporteren en verwerken van diverse groenstromen. De opdracht is verdeeld in drie geografische percelen. Inschrijvers kunnen op één of meerdere percelen inschrijven. Perceel 1 (Altena): 15.000 ton Perceel 2 (Drimmelen): 35.000 ton Perceel 3 (Alphen-Chaam en Baarle-Nassau): 14.000 ton
Identificador interno: K012434
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios