615263-2026 - Licitación
Polonia – Antisépticos y desinfectantes – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów dezynfekcyjnych.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów dezynfekcyjnych.
DescripciónPrzedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów dezynfekcyjnych Przedmiot zamówienia obejmuje 7 zadań Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Identificador internoZP.381.63.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33631600 Antisépticos y desinfectantes
Clasificación adicional (cpv): 33700000 Productos para la higiene personal, 18930000 Sacos y talegas, 19520000 Productos de plástico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloZADANIE 1 - PREPARATY DO DEZYNFEKCJI SKÓRY, BŁON ŚLUZOWYCH ORAZ RAN
DescripciónPREPARATY DO DEZYNFEKCJI SKÓRY, BŁON ŚLUZOWYCH ORAZ RAN
Identificador internoZP.381.63.2026 - 1
Opciones
Descripción de las opciones1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Prawo opcji jest uprawnieniem, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Wykonawcy z tego tytułu nie przysługują żadne roszczenia. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania ilości danego asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. 4. Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane w częściach, zgodnie z potrzebami Zamawiającego, w całym okresie obowiązywania Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, zamówienie będzie realizowane w trybie określonym dla zamówienia podstawowego, tj. Wykonawca dostarczać będzie ilości określone w zamówieniu, do Magazynu Szpitala; zgodnie z zamówieniami Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w terminie do 5 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia. 6. Zamawiający każdorazowo będzie zgłaszać Wykonawcy skorzystanie z prawa opcji odpowiednio jak dla zamówienia podstawowego. 7. Warunkiem zastosowania prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia w sposób przewidziany przez Zamawiającego jako prawo opcji.
LoteLOT-0002
TítuloZADANIE 2 - PREPARATY DO DEZYNFEKCJI, MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY
DescripciónPREPARATY DO DEZYNFEKCJI, MYCIA I PIELĘGNACJI SKÓRY
Identificador internoZP.381.63.2026 - 2
Clasificación adicional (cpv): 33700000 Productos para la higiene personal
LoteLOT-0003
TítuloZADANIE 3 - PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI CHEMICZNO – TERMICZNEJ W POSIADANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO MYJNIACH ETD OLIMPUS
DescripciónPREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI CHEMICZNO – TERMICZNEJ
Identificador internoZP.381.63.2026 - 3
LoteLOT-0004
TítuloZADANIE 4 - PREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
DescripciónPREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
Identificador internoZP.381.63.2026 - 4
LoteLOT-0005
TítuloZADANIE 5 - PREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
DescripciónPREPARATY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
Identificador internoZP.381.63.2026 - 5
LoteLOT-0006
TítuloZADANIE 6 - PREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI METODĄ ZAMGŁAWIANIA
DescripciónPREPARAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI METODĄ ZAMGŁAWIANIA
Identificador internoZP.381.63.2026 - 6
LoteLOT-0007
TítuloZADANIE 7 - WORKI
DescripciónWORKI
Identificador internoZP.381.63.2026 - 7
Clasificación principal (cpv): 18930000 Sacos y talegas
Clasificación adicional (cpv): 19520000 Productos de plástico