2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vrijwillige transparantie voorafgaand aan opdracht: Hotelopvang Oekraïense ontheemden 2
Descripción: De gemeente Haarlemmermeer is voornemens een overeenkomst te sluiten met Corendon Village Hotel. De opdracht loopt van 1 maart 2027 tot en met 4 maart 2028 met de optie van driemaal een verlenging van één jaar. De opdracht betreft het beschikbaar stellen van opvangcapaciteit voor Oekraïense ontheemden binnen de gemeente Haarlemmermeer met circa 175 kamers. In de opdracht is in hoofdzaak het volgende inbegrepen: Beschikbaar stellen van de algemene ruimtes en een ruimte voor minimaal 80 personen (circa 1 keer per kwartaal t.b.v. bewonersbijeenkomsten); Serveren van drie maaltijden per dag (voedzaam en gevarieerd), inclusief koffie/thee/water; Uitvoeren van wekelijkse schoonmaak van kamers; Leveren wasservice van maximaal 2KG per week per persoon; Toegang verlenen tot wifi in alle kamers en de algemene ruimtes; Beschikbaar stellen van 50 parkeerplekken op eigen terrein; Uitvoeren 24/7 beveiliging. De beveiliging ziet toe op de naleving van de huisregels. circa 175 kamers
Identificador interno: 2026-550a
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55100000 Servicios de hostelería
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Hotelopvang Oekraïense ontheemden 2
Descripción: Beschikbaar stellen van de algemene ruimtes en een ruimte voor minimaal 80 personen (circa 1 keer per kwartaal t.b.v. bewonersbijeenkomsten); Serveren van drie maaltijden per dag (voedzaam en gevarieerd), inclusief koffie/thee/water; Uitvoeren van wekelijkse schoonmaak van kamers; Leveren wasservice van maximaal 2KG per week per persoon; Toegang verlenen tot wifi in alle kamers en de algemene ruimtes; De opdracht betreft o.a. De opdracht betreft onder andere: Beschikbaar stellen van 50 parkeerplekken op eigen terrein; Uitvoeren 24/7 beveiliging. De beveiliging ziet toe op de naleving van de huisregels. circa 175 kamers
Identificador interno: 1