615483-2026 - Licitación
Rumanía – Medios de diagnóstico – Reactivi si consumabile pentru Teste de tip IGRA (interferon gamma release assay)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloReactivi si consumabile pentru Teste de tip IGRA (interferon gamma release assay)
DescripciónAcord cadru de furnizare Reactivi si consumabile pentru Teste de tip IGRA (interferon gamma release assay), conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata pe SEAP. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: in a - 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata pe SEAP, Conform art. 160, alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificata prin OUG 107/2017.
Identificador interno4208498/2026/9
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
DescripciónReactivi si consumabile pentru Teste de tip IGRA (interferon gamma release assay) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. TESTE DE TIP IGRA (interferon gamma release assay) Cantitatea minima AC/12 LUNI = 1800 rezultate; Cantitatea maxima AC/48 LUNI = 9000 rezultate; Cantitatea minima CS/ 3 LUNI = 60 rezultate; Cantitatea maxima CS/12 LUNI = 1800 rezultate; Pret unitar estimat / rezultat = 225,62 lei
Identificador interno1