2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Доставка на природен газ за ТП на НОИ - Габрово
Descripción: Предмет на настоящата поръчка е “Доставка на природен газ за ТП на НОИ - Габрово”. Поръчката е за доставка на природен газ от либерализирания пазар на природен газ, по свободно договорени цени, като в тази връзка е определен и реда за нейното възлагане. Предвид това, следва да се реализират доставки от лицензиран търговец на природен газ, който търгува количествата газ на борсите за природен газ. Природният газ ще служи за отопление за административната сграда на ТП на НОИ – Габрово през сезон 2026/2027 г. и сезон 2027/2028 г. Пункт за предаване-приемане, в който следва да се извършва измерването и предаването на природния газ - Административната сграда на ТП на НОИ – гр. Габрово, находяща се в гр. Габрово, ул. “Николаевска” № 17. Срокът на изпълнение на договора е за 24 (двадесет и четири) месеца, считано от началото на изпълнението му, или до изчерпване на сумата от 51 129,19 евро без ДДС, което от двете събития настъпи по-рано. Прогнозното потребление в MWh на Възложителя е oбщо за 1 (една) година около 170 MWh.
Identificador interno: 599136
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09123000 Gas natural
5. Lote
Lote: LOT-0001