615561-2026 - Resultados
Chequia – Ordenadores de mesa – Zkvalitnění výuky žáků na SPŠS a OA Kadaň, p.o. v rámci programu Spravedlivá transformace, část A, Vnitřní konektivita škol – Část 2 – OPAKOVÁNÍ 2
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloZkvalitnění výuky žáků na SPŠS a OA Kadaň, p.o. v rámci programu Spravedlivá transformace, část A, Vnitřní konektivita škol – Část 2 – OPAKOVÁNÍ 2
DescripciónPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka koncových zařízení. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohami zadávací dokumentace.
Identificador internoVZ-6770/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30213300 Ordenadores de mesa
Clasificación adicional (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles, 30231310 Monitores de pantalla plana, 30213200 Tabletas digitales
5. Lote
LoteLOT-0002
Identificador interno1
Clasificación adicional (cpv): 30231310 Monitores de pantalla plana, 30213100 Ordenadores portátiles, 30213200 Tabletas digitales, 30237000 Partes, accesorios y suministros para ordenadores