615613-2026 - Resultados
Polonia – Servicios de salud y asistencia social – Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 3 lekarzy posiadających specjalizację w dziedzinie radioterapia onkologiczna w Zakładzie Radioterapii WIM - PIB
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez 3 lekarzy posiadających specjalizację w dziedzinie radioterapia onkologiczna w Zakładzie Radioterapii WIM - PIB
DescripciónPrzedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 3 lekarzy posiadających specjalizację w dziedzinie radioterapia onkologiczna w Zakładzie Radioterapii WIM - PIB
Identificador interno72/K/SKUM/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social
5. Lote
LoteLOT-0001