2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Participatiedeel Zelfredzaamheidsroute (Z-route) – gemeente Zwolle
Descripción: De gemeente Zwolle heeft behoefte aan een opdrachtnemer voor de uitvoering van het participatiedeel van de Zelfredzaamheidsroute (Z-route). Deze aanbesteding ziet uitsluitend op dit onderdeel van de Wet inburgering 2021. De overige onderdelen van het inburgeringstraject zijn geen onderdeel van deze aanbesteding. De opdracht omvat het participatiedeel van de Z-route. Deze aanbesteding ziet op de uitvoering van de participatieactiviteiten binnen de Z-route. 40 - 50 trajecten per jaar
Identificador interno: 25.Z.177
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: De gemeente Zwolle kiest voor een openbare Europese aanbestedingsprocedure, conform de Aanbestedingswet 2012. Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: Iedere geïnteresseerde ondernemer, die voldoet aan de eisen, mag een inschrijving indienen om mee te dingen naar gunning van de opdracht. Hierdoor hebben alle mogelijk geïnteresseerde ondernemingen de kans om te bieden op deze opdracht en dit leidt tot maximale mededinging. Een niet-openbare procedure wordt in twee fasen doorlopen en heeft daardoor een langere doorlooptijd. • Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting eerder tot hogere dan lagere lasten voor de inschrijvers en de gemeente. BPKV
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85320000 Servicios sociales
Clasificación adicional (cpv): 80400000 Servicios de enseñanza para adultos y otros servicios de enseñanza
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Participatiedeel Z-Route gemeente Zwolle
Descripción: De gemeente Zwolle heeft behoefte aan een opdrachtnemer voor de uitvoering van het participatiedeel van de Zelfredzaamheidsroute (Z-route). Deze aanbesteding ziet uitsluitend op dit onderdeel van de Wet inburgering 2021. De overige onderdelen van het inburgeringstraject zijn geen onderdeel van deze aanbesteding. De opdracht omvat het participatiedeel van de Z-route. Deze aanbesteding ziet op de uitvoering van de participatieactiviteiten binnen de Z-route, 40 - 50 trajecten per jaar
Identificador interno: 1