See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: „Доставка по заявка на реактиви и консумативи за Клинична лаборатория“ за нуждите на „Втора МБАЛ – София“ ЕАД
Descripción: „Доставка по заявка на реактиви и консумативи за Клинична лаборатория“ за нуждите на „Втора МБАЛ – София“ ЕАД по 5 обособени позиции
Identificador interno: 583758
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33694000 Medios de diagnóstico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Хематологичен 5 diff Dymind DH 76
Descripción: Хематологичен 5 diff Dymind DH 76
Identificador interno: 583776
Opciones:
Descripción de las opciones: Възложителят/купувачът си запазва правото, при необходимост от продължаване на доставките, да удължи срока на сключения договор за изпълнение на поръчката. Условията, при които влиза в сила опцията са следните: 1. Възложителят/купувачът с отправяне на възлагателно писмо до продавача възлага изпълнението на поръчката за допълнителен срок. 2. Срокът на договора може да бъде удължен до 3 месеца. 3. Включването на клаузата за опция и удължаването на срока може да се извърши само преди изтичане на срока на действие на договора и при наличие на останал финансов ресурс.
Lote: LOT-0002
Título: Диагностични реактиви - анализатор SYSMEX CA , 600
Descripción: Диагностични реактиви - анализатор SYSMEX CA , 600
Identificador interno: 583798
Lote: LOT-0003
Título: Апарат Maccura i800 имунология
Descripción: Апарат Maccura i800 имунология
Identificador interno: 583800
Lote: LOT-0004
Título: Устройства за венозни системи за взимане на кръв/ вкл. затворена с-ма с аспирация /с възможност за използване на обикновена игла без държач
Descripción: Устройства за венозни системи за взимане на кръв/ вкл. затворена с-ма с аспирация /с възможност за използване на обикновена игла без държач
Identificador interno: 583802