2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leveren van een vrachtwagen met kraan en containerbeladingssysteem en een combi huisvuilwagen met laadkraan.
Descripción: Leveren van een vrachtwagen met kraan en containerbeladingssysteem en een combi huisvuilwagen met laadkraan ten behoeve van de stad Nieuwpoort
Identificador interno: TD/DD/2026-03
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34140000 Vehículos pesados
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: TD/DD/2026-03 - 1
Descripción: Leveren van een vrachtwagen met kraan en containerbeladingssysteem en een combi huisvuilwagen met laadkraan.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor