See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Overheidsopdracht voor diensten betreffende “Multidisciplinair ontwerpbureau landschap voor klimaatadaptieve maatregelen op bestaande bedrijventerreinen in kader van subsidieprojecten: KLIMABOOST
Descripción: Overheidsopdracht voor diensten betreffende “Multidisciplinair ontwerpbureau landschap voor klimaatadaptieve maatregelen op bestaande bedrijventerreinen in kader van subsidieprojecten: KLIMABOOST"
Identificador interno: 2026-04_BTvdT_A_OP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-04_BTvdT_A_OP - 1
Descripción: Perceel 1: Strategische masterplanning voor groenblauwe inrichting
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 71420000 Servicios de arquitectura paisajística
Lote: LOT-0002
Título: 2026-04_BTvdT_A_OP - 2
Descripción: Perceel 2: Ontwerp van klimaatrobuuste inrichting van bedrijventerreinen met waterbuffers en -infiltratiezones
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 2026-04_BTvdT_A_OP - 3
Descripción: Perceel 3: Ontwerp van innovatieve groengevels en -daken
Identificador interno: 3