See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Learning Service Provider
Descripción: Deze aanbesteding is erop gericht om één Learning Service Provider (hierna: LSP) te selecteren en te contracteren die – in opdracht van het NS Leercentrum – de uitvoering van de niet-kernactiviteiten voor generiek extern opleidingsaanbod overneemt. De LSP fungeert als intermediair tussen NS en Externe Opleidingsleveranciers.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80000000 Servicios de enseñanza y formación
Clasificación adicional (cpv): 48190000 Paquetes de software educativo
5. Lote
Lote: LOT-0000