616165-2026 - Licitación
Bulgaria – Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) – Доставка на два броя преносими газанализатори за измерване на водород и кислород
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloДоставка на два броя преносими газанализатори за измерване на водород и кислород
DescripciónПредметът на обществената поръчка обхваща следните дейности: - доставка на два броя преносими газанализатори, предназначени за измерване концентрацията на кислород с измервателен обхват от 0 до 25 об. % и водород, с измервателен обхват от 0 до 100 об.%. - инсталиране, настройки и тестване на апаратите за доказване на техническите характеристики, съгласно Приложение 1 Техническа спецификация - табличен вид на Техническо задание № 26.ЕП2.ТЗ.1636. Към доставката да бъдат включени необходимите специфични консумативи за тази цел. - извършване на специализирано обучение на не по-малко от 2 броя специалисти от „АЕЦ Козлодуй” ЕАД. Изискванията за изпълнение на доставката, нейния обхват и техническите изисквания, на които трябва да отговаря доставяното оборудване са посочени в Техническо задание № 26.ЕП-2.ТЗ.1636, неразделна част от настоящата документация. Офертите се изискват за покупка. ​​​​​​​
Identificador interno604265
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
LoteLOT-0001
DescripciónПредметът на обществената поръчка обхваща следните дейности: - доставка на два броя преносими газанализатори, предназначени за измерване концентрацията на кислород с измервателен обхват от 0 до 25 об. % и водород, с измервателен обхват от 0 до 100 об.%. - инсталиране, настройки и тестване на апаратите за доказване на техническите характеристики, съгласно Приложение 1 Техническа спецификация - табличен вид на Техническо задание № 26.ЕП2.ТЗ.1636. Към доставката да бъдат включени необходимите специфични консумативи за тази цел. - извършване на специализирано обучение на не по-малко от 2 броя специалисти от „АЕЦ Козлодуй” ЕАД. Изискванията за изпълнение на доставката, нейния обхват и техническите изисквания, на които трябва да отговаря доставяното оборудване са посочени в Техническо задание № 26.ЕП-2.ТЗ.1636, неразделна част от настоящата документация. ​​​​​​​