616284-2026 - Licitación
Polonia – Eliminadores de sobrevoltaje – Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV, 220 kV i 400 kV – etap III
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV, 220 kV i 400 kV – etap III
DescripciónPrzedmiotem zamówienia jest dostarczenie Urządzeń wraz z podstawami izolacyjnymi, pierścieniami sterującymi oraz licznikami zadziałań dla obiektów elektroenergetycznych Zamawiającego. Dostawy będą dotyczyły Fabrycznie Nowych Urządzeń przeznaczonych do montażu w sieci przesyłowej PSE S.A. w celu ograniczenia przepięć łączeniowych i atmosferycznych w nowo budowanych oraz modernizowanych lub rozbudowywanych stacjach elektroenergetycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 (cztery) Pakiety (Części): Pakiet (Część) 1 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV” Pakiet (Część) 2 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 220 kV” Pakiet (Część) 3 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 400 kV” Pakiet (Część) 4 - „Dostawa ograniczników przepięć dla zadania SE Rogowiec” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Identificador interno2026/WNP-0250
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 31217000 Eliminadores de sobrevoltaje
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPakiet (Część) 1 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 110 kV”
DescripciónPrzedmiotem Zamówienia jest dostarczenie Urządzeń wraz z podstawami izolacyjnymi, pierścieniami sterującymi oraz licznikami zadziałań dla obiektów elektroenergetycznych Zamawiającego. Dostawy będą dotyczyły Fabrycznie Nowych Urządzeń przeznaczonych do montażu w sieci przesyłowej PSE S.A. w celu ograniczenia przepięć łączeniowych i atmosferycznych w nowo budowanych oraz modernizowanych lub rozbudowywanych stacjach elektroenergetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.
Identificador interno2026/WNP-0250_1
Opciones
Descripción de las opcionesZamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.
LoteLOT-0002
TítuloPakiet (Część) 2 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 220 kV”
Identificador interno2026/WNP-0250_2
LoteLOT-0003
TítuloPakiet (Część) 3 - „Dostawa ograniczników przepięć do sieci 400 kV”.
Identificador interno2026/WNP-0250_3
LoteLOT-0004
TítuloPakiet (Część) 4 - „Dostawa ograniczników przepięć dla zadania SE Rogowiec”
Identificador interno2026/WNP-0250_4