616329-2026 - Licitación
Polonia – Equipo informático diverso – Zakup wyposażenia komputerowego i elektronicznego dla Oddziału Neurologii WSP SA w Tarnowskich Górach
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloZakup wyposażenia komputerowego i elektronicznego dla Oddziału Neurologii WSP SA w Tarnowskich Górach
Descripción1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, montaż i dostawa wyposażenia komputerowego i elektronicznego dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego SA w Tarnowskich Górach” Miejsce dostawy: Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy SA, Tarnowskie Góry, ul. Pyskowicka 47-51. Zamówienie składa się z następujących elementów: - komputery stacjonarne z monitorami - laptopy - urządzenie wielofunkcyjne ksero, drukarka A3,A4, skaner 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy wynosi minimum 24 miesiące od dnia podpisania przez Zamawiającego, Użytkownika (tj. przedstawiciela WSP SA) i Wykonawcę bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego. 4. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy.
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30236000 Equipo informático diverso
5. Lote
LoteLOT-0001
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, montaż i dostawa wyposażenia komputerowego i elektronicznego dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego SA w Tarnowskich Górach w zakresie zgodnym z Opisem Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy oraz SWZ, który stanowi załącznik nr 2 do Umowy. 2. Przedmiot zamówienia: 1) ma być fabrycznie nowy (nieużywany), niepowystawowy, 2) ma być kompletny, zdatny do użytku oraz dopuszczony do obrotu i używania, 3) ma posiadać wszystkie wymagane prawem certyfikaty lub dokumenty równoważne i nie wymagać żadnych dodatkowych zakupów ani nakładów inwestycyjnych ażeby funkcjonować zgodnie ze swoim przeznaczeniem, 4) ma być wolny od wszelkich wad, w tym w szczególności materiałowych i konstrukcyjnych, 5) ma być gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. 3. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu umowy jest zobowiązany do dostawy sprzętu, instalacji, konfiguracji i pierwszego uruchomienia, wsparcia technicznego w okresie gwarancji oraz prowadzenia serwisu gwarancyjnego dostarczonych urządzeń. 4. Wykonawca zobowiązany jest wykonać wszelkie niezbędne czynności dla prawidłowego zrealizowania przedmiotu Umowy. 5. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność materialną i prawną za powstałe u Zamawiającego, jak i osób trzecich, szkody spowodowane działalnością wynikłą z realizacji Umowy. 6. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania poufności w zakresie uzyskanych informacji w trakcie realizacji umowy, w szczególności w zakresie zabezpieczeń stosowanych przez Zamawiającego i ponosi wszelką odpowiedzialność za powstałe szkody, w razie ich zaistnienia. 7. Zamówienie - Projekt (Inwestycja) jest objęty dofinansowaniem z dotacji celowej budżetu Państwa utworzonej w celu wsparcia realizacji działań z zakresu polityki rozwoju, stanowiące inwestycyjne zadanie własne jednostki Samorządu Terytorialnego decyzją Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju. 8. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 3 do SWZ. 9. Zamówienie udzielane jest w częściach. Wartość szacunkowa wszystkich części: 2 697 807,32 zł netto.
Opciones
Descripción de las opcionesI. Brak opcji. II. Brak wznowień. III. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5 jest Starosta Tarnogórski e-mail: starosta@tqpowiat.pl nr telefonu: (32) 381-37-11. 2. W Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach został powołany inspektor ochrony danych e-mail: iodo@tqpowiat.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Zakup wyposażenia komputerowego i elektronicznego dla Oddziału Neurologii WSP SA w Tarnowskich Górach prowadzonym w trybie: przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres, który wyznaczony zostanie przede wszystkim na podstawie rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie działania archiwów zakładowych, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej. 6. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy. 7. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO. 8. Posiada Pani/Pan: 1) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących. Zamawiający może żądać od osoby występującej z żądaniem wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia, 2) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia Pani/Pana danych osobowych.- Skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w zakresie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą, 3) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania, 4) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. 9. Nie przysługuje Pani/Panu: 1) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych, 2) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, 3) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. IV. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp