616332-2026 - Resultados
Rumanía – Frenos y partes de frenos – „Saboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive” - impartita in 2 loturi
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título„Saboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive” - impartita in 2 loturi
Descripción„Saboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive” - impartita in 2 loturi SNTFC 27/2025 Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Identificador internoRO11054545-2025, var. 01.07.2025, poz. 740
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34322000 Frenos y partes de frenos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloSaboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive electrice
DescripciónAchizitie Saboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive electrice
Identificador interno1
Clasificación adicional (cpv): 34946240 Cojinetes y cuñas
LoteLOT-0002
TítuloSaboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive diesel-electrice
DescripciónAchizitie Saboti de frana din fonta fosforoasa pentru locomotive diesel-electrice
Identificador interno2