2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Descripción: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele.
Anuncio anterior: 601274-2023
Identificador interno: 01ST-001163
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Principales características del procedimiento: Dílčí smlouva na základě RD.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45111250 Trabajos de estudio del suelo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: I/14 Horní Sytová - opěrná zeď - PoGTP
Descripción: Předmětem plnění je provedení podrobného geotechnického průzkumu. Součástí prací bude vyhodnocení geotechnických, inženýrskogeologických a hydrogeologických poměrů, stanovení příčin deformací, posouzení stability násypového tělesa a návrh technického řešení ve spolupráci s projektantem navazující projektové dokumentace. Důvodem provedení průzkumu je objasnění příčin poruch silničního tělesa, zejména dlouhodobých deformací násypové části komunikace projevujících se poklesy vozovky a vznikem podélných a příčných trhlin, a získání podkladů pro návrh sanačních opatření a zpracování projektové dokumentace ve stupních DPS a VD-ZDS.
Identificador interno: 09PU-000496