2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Nabava toplih obroka za TPC Tovarnik
Descripción: Ugovaratelj će biti obvezan izvršavati uslugu prehrane stranaca, koja obuhvaća: - pripremu obroka, - dostavu obroka na lokaciju s propisanim dostavnim vozilom u propisanim posudama sukladno važećim pravilnicima za navedenu djelatnost, - podjela obroka, dok doručak i dječji međuobrok naručitelj sam dijeli, a ponuditelj je dužan dječji međuobrok i doručak za slijedeći dan dostaviti uz ručak ili večeru prethodnog dana, - sakupljanje i pranje suđa i posuđa, - dostavu inventara za konzumaciju obroka (tacne, tanjuri, žlice, vilice, noževi) i potrošnog materijala (salvete ili papirni ubrusi), - evidentiranje izdanih obroka, te skupljanje, odvoz i zbrinjavanje ostataka hrane nakon obroka - uslugu će biti obavezno pružati svakodnevno (radni dan, neradni dan, praznici) - ugovaratelj se obvezuje svakodnevno mijenjati menije, u ciklusima od najmanje sedam dana, te u sedam dana nije moguće ponavljati isti meni toplog obroka DORUČAK – se ne sastoji od namirnica životinjskog porijekla, uglavnom sastoji od mlijeka, mliječnih namaza, džema, eurokrema, voća, kruha) - ugovaratelj će biti obvezan izvršavati uslugu sukladno dinamici i u količinama koje određuje količine obroka za slijedeći dan određivati će odgovorna osoba naručitelja na lokaciji, te će iste dostavljati ugovaratelju tekućeg dana do 15 sati. Obzirom da su najave dolazaka i odlaska državljana trećih država iz Centra nepredvidljive, tom dinamikom se izvješćuje i ponuditelj, te naručitelj zadržava pravo , u slučaju žurnog postupanja, izmjene broja obroka do 8.00 sati dana kada se dostavlja ručak i večera, - ručak i večera – provodi se sukladno članku 19. Pravilnika o boravku u prihvatnom centru za strance. S obzirom da su državljani trećih zemalja koji su smještavani u Centru najčešće islamske vjeroispovijesti, ne treba isporučivati u prehrani svinjetinu, a ostalim korisnicima (npr. alergične osobe na neku hranu, trudnice ili bolesne osobe) se dogovara hrana prethodno sa ugovarateljem dostave hrane.
Identificador interno: EBN-2/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55320000 Servicios de suministro de comidas
5. Lote
Lote: LOT-0000