See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: VP-409 Ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas ir bendrojo ugdymo programas vykdančių m-klų išorinio vertinimo vertintojų paslaugos (4 kategorija) (Rietavas)
Descripción: Perkama Ikimokyklinio ugdymo programą vykdantis Rietavo lopšelio-darželio išorinio vertinimo (preliminari data 2026 m. gruodžio 1-2 d.) 4 vertintojų paslaugos.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75121000 Servicios administrativos educativos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Ikimokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų vertinimo vertintojų paslaugos
Identificador interno: 1