617058-2026 - Licitación
Polonia – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Nowy system do zarządzania obiegiem dokumentów - SEZD-2.0
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloNowy system do zarządzania obiegiem dokumentów - SEZD-2.0
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, wdrożenie i uruchomienie systemu do zarządzania obiegiem dokumentów („System”), w tym: 1) wykonanie projektu technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych; 2) wykonanie, wdrożenie i uruchomienie Systemu w środowisku informatycznym Zamawiającego, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i kodów źródłowych do Systemu oraz udzieleniem licencji niezbędnych do korzystania z oprogramowania użytego do wykonania Systemu; 3) wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych; 4) przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i administracji wdrożonego Systemu; 5) świadczenie usług serwisowych; 6) świadczenie usług konsultacyjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki, zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Identificador internoSEZ/DKRZ-WPI2-JR-241-0309/DIC/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Justificación del procedimiento aceleradoZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
LoteLOT-0001
Descripción1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, wdrożenie i uruchomienie systemu do zarządzania obiegiem dokumentów („System”), w tym: 1) wykonanie projektu technicznego wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych; 2) wykonanie, wdrożenie i uruchomienie Systemu w środowisku informatycznym Zamawiającego, wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i kodów źródłowych do Systemu oraz udzieleniem licencji niezbędnych do korzystania z oprogramowania użytego do wykonania Systemu; 3) wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych; 4) przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i administracji wdrożonego Systemu; 5) świadczenie usług serwisowych; 6) świadczenie usług konsultacyjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki, zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.