See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ultraheliseadmed
Descripción: Eesmärk on hankida 8 ultraheliseadet: naistenõuandla 3 tk, viljatusravikeskus 1 tk, günekoloogia 1 tk, reumatoloogia 1 tk ja radioloogia 2 tk koos hoolduse ja remondiga vastavalt hanke alusdokumentidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identificador interno: 309427-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
5. Lote
Lote: LOT-0002
Título: Viljatusravikeskuse ultraheliseade
Descripción: Vastavalt hanke alusdokumentidele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Identificador interno: 309427-0002
Lote: LOT-0005
Título: Radioloogia ultraheliseade
Identificador interno: 309427-0005