2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dodávky kancelářského sedacího nábytku pro Krajskou zdravotní, a.s. 2024
Descripción: Dodávky kancelářského nábytku pro Krajskou zdravotní, a.s., a to na základě rámcové dohody.
Identificador interno: 4192/2024
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Dodávky kancelářského sedacího nábytku pro Krajskou zdravotní, a.s. 2024 a základě rámcové dohody.