2. Procedimiento
Procedimiento
Título: D1 Rozšíření odpočívky Mikulášov – realizace stavby
Descripción: Předmětem plnění je realizace stavby rozšíření stávající odpočívky Mikulášov na dálnici D1 v kraji Vysočina. Stavba rozšíření odpočívek navazuje na stávající zpevněné plochy tak, že zachovává stávající parametry dopravně technického řešení připojení odpočívek na dálnici D1 beze změny. Nové plochy (v celkové výměře cca 1,01 ha) jsou navrženy vedle odpočívek jako samostatné areály jen pro parkování nákladních aut (levá odpočívka) nebo osobních aut (pravá odpočívka). Pro zlepšení využití kapacity stání bude odpočívka vybavena systémem pro sledování obsazenosti a telematickým systémem pro rozřazení NA do jednotlivých řad. Odpočívky budou opatřeny mobiliářem a oplocením. Součástí stavby jsou přeložky stávajících inženýrských sítí a nově navrhované inženýrské sítě sloužící k zajištění osvětlení (veřejné osvětlení), dohledu (kamerový systém), odvedení srážkových vod (kanalizace) a IS související s budoucími objekty hygienického zařízení (nejsou součástí předmětné stavby) tj. splašková kanalizace, vodovodní přípojka a přípojka NN. Stavba zahrnuje také vegetační úpravy svahů a nezpevněných ploch.
Identificador interno: 03PT-005655
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233130 Trabajos de construcción de autopistas
5. Lote
Lote: LOT-0001