See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: OKOLJU PRIJAZNO ČIŠČENJE POSLOVNIH PROSTOROV ZA ZAVODE ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA
Descripción: Predmet javnega naročila je čiščenje poslovnih prostorov zavodov za prestajanje kazni zapora z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev.
Identificador interno: JN-71161
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ZPMZKZ Celje
Descripción: Čiščenje poslovnih prostorov z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev.
Identificador interno: 552516
Clasificación adicional (cpv): 90919200 Servicios de limpieza de oficinas, 90911200 Servicios de limpieza de edificios
Lote: LOT-0002
Título: ZPKZ Dob
Identificador interno: 552518
Lote: LOT-0003
Título: ZPKZ Koper
Identificador interno: 552519
Lote: LOT-0004
Título: ZPKZ Ljubljana - Novo mesto
Identificador interno: 552520
Lote: LOT-0005
Título: ZPKZ Maribor
Identificador interno: 552521
Lote: LOT-0006
Título: ZPKZ Maribor - Murska Sobota
Identificador interno: 552522
Lote: LOT-0007
Título: ZPKZ Maribor - Rogoza
Identificador interno: 552523