See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: REKONŠTRUKCIA KOTOLNE
Descripción: Predmetom zákazky ,,REKONŠTRUKCIA KOTOLNE“ je dodanie predmetu zákazky v súlade s projektovou dokumentáciou, výkazom výmer, požiadavkami uvedenými v týchto súťažných podkladoch vrátane príloh a zmluvnými podmienkami. Podrobný opis je uvedený v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky a Prílohe č. 3 Zmluvné podmienky a Prílohe č. 6 výkaz výmer a Prílohe č. 7 – Projektová dokumentácia.
Identificador interno: 03/RACA/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
5. Lote
Lote: LOT-0001