2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Contracte basat en l’Acord Marc dels serveis de neteja de l’Administració de la Comunitat Autònoma de les Illes Balears i del Sector Públic Instrumental (CC: 1/2023 AM)
Descripción: Servei de neteja de les instal·lacions de l'EHIB a Palma
Identificador interno: EC 01/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90911200 Servicios de limpieza de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000