See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor het leveren van bereide schoolmaaltijden die warm en/of koud (koude lijn) geleverd worden.
Descripción: Raamovereenkomst voor het leveren van bereide schoolmaaltijden die warm en/of koud (koude lijn) geleverd worden.
Identificador interno: DOKO-2026-AW-002
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15894210 Comidas para colegios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Oost-Vlaanderen-prijs
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0010
Título: Limburg-duurzaamheid
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: Limburg-ontzorging
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: Limburg-koude lijn
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-prijs
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-duurzaamheid
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-ontzorging
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest-koude lijn
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: West-Vlaanderen-prijs
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: West-Vlaanderen-duurzaamheid
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: West-Vlaanderen-ontzorging
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0002
Título: Oost-Vlaanderen-duurzaamheid
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0020
Título: West-Vlaanderen-koude lijn
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0003
Título: Oost-Vlaanderen-ontzorging
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Oost-Vlaanderen-koude lijn
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Antwerpen-Prijs
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Antwerpen-duurzaamheid
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Antwerpen-ontzorging
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Antwerpen-koude lijn
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Limburg-prijs
Identificador interno: 9