See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst lasers urologie incl. verbruiksmaterialen en onderhoud
Descripción: Deze overheidsopdracht betreft de aankoop van lasers voor de afdeling urologie incl. installatie, opleiding, onderhoud, etc.. De lasers worden o.a. gebruikt wordt voor het fragmenteren van nierstenen. Pulsmodulaties zijn een essentiële technische vereiste om de standaardzorg voor onze patiënten te kunnen garanderen.
Identificador interno: 2026-2788
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33128000 Láseres médicos distintos de los usados en cirugía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 33169100 Láser quirúrgico