668304-2026 - Licitación
Países Bajos – Diseño y ejecución en materia de investigación y desarrollo – Onderzoeks- en innovatieopdracht 'Toekomst van fysiek werk bij treinonderhoud van NS'
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderzoeks- en innovatieopdracht 'Toekomst van fysiek werk bij treinonderhoud van NS'
Descripción: NS zoekt een samenwerkingspartner voor een meerjarig onderzoeks- en innovatieprogramma gericht op het vormgeven van toekomstbestendig fysiek monteurswerk binnen NS Onderhoud & Service (O&S), met een eerste focus op onderhoudsbedrijf (OB) Leidschendam en op werkzaamheden die zwaar en fysiek belastend zijn. De opdracht is een integrale cyclische innovatie-aanpak waarin analyse, co-creatie, ontwerp, prototyping, pilots, effectmeting, evaluatie, opschaling en kennisborging onlosmakelijk met elkaar zijn verbonden. We zoeken daarbij niet alleen een partner die onderzoekt, maar ook een partij die NS zelfstandig in staat stelt om na afloop van de samenwerking een herhaalbare innovatieaanpak op te bouwen die NS later zelf op andere onderhoudslocaties kan toepassen. De opdracht moet leiden tot een aantrekkelijker werkgeverschap voor monteurs, minder fysieke belasting, meer werkplezier, hogere duurzame inzetbaarheid en betere productiviteit.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: NedTrain B.V. (verder: NS of wij) zoekt via een Europese Aanbesteding een leverancier voor een meerjarig onderzoeks- en innovatieprogramma gericht op het vormgeven van toekomstbestendig fysiek monteurswerk binnen NS Onderhoud & Service, met een eerste focus op Onderhoudsbedrijf Leidschendam. Deel 3 van de Aw 2012 is van toepassing. Wij hebben gekozen voor de Openbare procedure. Dit betekent dat de anbestedingsprocedure één fase heeft. In deze aanbesteding wordt het Gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding gehanteerd. Dit criterium wordt uitgewerkt in deze Gunningsleidraad. In deze Gunningsleidraad verwijzen wij geregeld naar het ARNS. Hierin staan generieke voorwaarden die van toepassing zijn op deze aanbestedingsprocedure (tenzij wij in deze Gunningsleidraad daarvan afwijken). Wij raden u met klem aan om het ARNS goed door te lezen, voordat u uw Inschrijving indient. Meer algemene informatie over het inschrijven op een aanbesteding kunt u bijvoorbeeld vinden op: https://ondernemersplein.kvk.nl/stappenplan-deelnemen-aan-een-aanbesteding-van-de-overheid/.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73300000 Diseño y ejecución en materia de investigación y desarrollo
5. Lote
Lote: LOT-0000