See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Uitvoeren van financieel en boekhoudkundig toezicht op gesubsidieerde projecten
Descripción: Uitvoering van financieel en boekhoudkundig toezicht op gesubsidieerde projecten
Identificador interno: 2026/95645/S2/fin. analyse subsidies
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79200000 Servicios de contabilidad, de auditoría y fiscales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026/95645/S2/fin. analyse subsidies - 1
Descripción: Uitvoeren van financieel en boekhoudkundig toezicht op gesubsidieerde projecten
Identificador interno: 1
669060-2026 - Resultaat
België – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Uitvoeren van financieel en boekhoudkundig toezicht op gesubsidieerde projecten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026/95645/S2/fin. analyse subsidies
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1