671584-2026 - Notificación previa de adjudicación directa
Países Bajos – Servicios de asistencia social – Beschut Werk Tytsjerksteradiel
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beschut Werk Tytsjerksteradiel
Descripción: Zie voor de onderbouwing het bijgevoegde document met daarin de omschrijving van de opdracht, de motivatie voor deze procedure, de keuze van de uitgenodigde ondernemers en overige relevante informatie. Qua omvang betreft het circa 20 lopende beschut werkplekken per jaar. De verwachting is dat dit aantal zal toenemen de komende jaren.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85310000 Servicios de asistencia social
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1